Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017

WINER

ΓΕΡΟΥΣΗΣ    ΓΕΡΟΥΣΗΣ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ        W/O
                                                                        ΓΕΡΟΥΣΗΣ
ΝΕΔΟΣ.       ΚΤΕΝΑΣ                                      6/1,6/3
ΚΤΕΝΑΣ.  6/4,2/6,10/8
                                                                                                             ΓΕΡΟΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ             ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ                                              6/2,6/4
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ          6/0,6/2                                                           
                                                                         ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ.  ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ                  2/6,6/1,11/9
ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ.        6/0,6/1

ΤΕΡΣΗΣ          ΤΕΡΣΗΣ
ΜΩΡΑΙΤΗΣ     7/6,6/2
                                                                          KIOΣΟΓΛΟΥ
ΚΙΟΣΟΓΛΟΥ.   ΚΙΟΣΟΓΛΟΥ                           6/1,6/1
ΠΑΓΩΝΗΣ.          6/4,6/0

ΝΤΙΡΛΗΣ         ΝΤΙΡΛΗΣ                                                                     ΝΤΙΡΛΗΣ
ΒΑΣΣΑΡΑΣ        6/1,6/1                                                                           6/4,6/3
                                                                            ΝΤΙΡΛΗΣ
ΚΥΡΓΙΟΣ.    ΚΥΡΓΙΟΣ                                        6/0,6/1
ΜΕΛΑΣ.     5/7,6/2,10/2


CONSOLATION


ΚΟΝΤΟΣ.           ΚΟΝΤΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ.   6/1,6/2
                                                                          KONTOΣ
ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ.    ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ      6/2,3/6,10/5
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ.        6/2,7/5

ΠΛΑΣΚΑΣ.              ΠΛΑΣΚΑΣ
ΠΕΖΙΡΚΙΑΝΙΔΗΣ.    7/5,6/2
                                                                        ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ.        ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ               6/2,6/2
ΔΑΛΚΑΦΟΥΚΗΣ.     6/3,6/7,17/15

ΜΑΝΤΑΡΗΣ.             ΜΑΝΤΑΡΗΣ
ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΗΣ.     6/1,6/2
                                                                      ΔΑΛΑΜΠΙΡΑΣ
ΔΑΛΑΜΠΙΡΑΣ              ΔΑΛΑΜΠΙΡΑΣ            W/Ο
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ         7/5,6/2

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ      ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ                                                     ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
 w/o                            w/o                                                                   6/1,6/1
                                                               ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ      ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ           6/2,6/3
ΟΚΑΛΙΔΗΣ                6/1,6/2




ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ/ΒΡΕΛΛΑΣ      6      6
ΤΕΡΣΗΣ/ΣΑΒΒΑΚΗΣ         1      3

ΓΕΡΟΥΣΗΣ/ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ   4      3
ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ Σ.& Π.           6      6




Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2017

6o OPEN ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΙΛΟΙ ΑΠΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
GROUP 1
1
2
3
4
W
L
RANK
1
ΓΕΡΟΥΣΗΣ
***
6/1,6/2 6/0,6/2 6/2,6/1 3 1
2
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
1/6,2/6
***
7/5,6/3 3/6,4/6 1 2 3
3
ΟΚΑΛΙΔΗΣ
0/6,2/6 5/7,3/6
***
0/6,4/6 3 4
4
ΜΕΛΑΣ
2/6,1/6 6/3,6/4 6/0,6/4
***
2 1 2

GROUP 2
1
2
3
4
W
L
RANK
1
ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ
***
4/6,3/6 3/6,2/6 7/6,6/7,10/8 1 2 3
2
ΝΕΔΟΣ
6/4,6/3
***
6/4,1/6,15-13 6/1,6/2 3 1
3
ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ
6/3,6/2 4/6,6/1,13-15
***
ret.  1 1 ret. 
4
ΒΑΣΣΑΡΑΣ
6/7,7/6,8/10 1/6,2/6 ret. 
***
2 2

GROUP 3
1
2
3
4
W
L
RANK
1
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
***
6/4,3/6,5/10 6/1,6/2 6/0,6/3 2 1 1
2
ΠΑΓΩΝΗΣ
4/6,6/3,10/5
***
6/2,5/5ret. 6/1,6/3 2 1 2
3
ΠΛΑΣΚΑΣ
1/6,2/6 2/6,5/5ret.
***
6/1,6/4 2 1 3
4
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
0/6,3/6 1/6,3/6 1/6,4/6
***
3 4

GROUP 4
1
2
3
4
W
L
RANK
1
ΜΩΡΑΙΤΗΣ
***
6/3,6/4 6/4,4/6,8/10 6/2,6/2 2 1 2
2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
3/6,4/6
***
4/6,4/6 6/4,6/3 1 2 3
3
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ
4/6,6/4,10/8 6/4,6/4
***
6/3,6/0 3 1
4
ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΗΣ
2/6,2/6 4/6,3/6 3/6,0/6
***
3 4

GROUP 5
1
2
3
4
W
L
RANK
1
ΤΕΡΣΗΣ
***
6/0,6/1 6/2,6/0 6/0,6/2 3 1
2
ΜΑΝΤΑΡΗΣ
0/6,1/6
***
ret. 6/3,6/2 1 2 3
3
ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ
2/6,0/6 ret.
***
6/2,6/3 2 1 2
4
ΔΑΛΚΑΦΟΥΚΗΣ
0/6,2/6 3/6,2/6 2/6,3/6
***
3 4

GROUP 6
1
2
3
4
W
L
RANK
1
ΚΙΟΣΟΓΛΟΥ
***
6/0,6/0 6/0,6/0 6/0,6/2 3 1
2
ΠΕΖΙΡΚΙΑΝΙΔΗΣ
0/6,0/6
***
7/6,4/6,7/10 3/6,7/6,8/10 3 4
3
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ
0/6,0/6 6/7,6/4,10/7
***
6/2,7/5 2 1 2
4
ΔΑΛΑΜΠΙΡΑΣ
0/6,2/6 6/3,6/7,10/8 2/6,5/7
***
1 2 3

GROUP  7
1
2
3
4
W
L
RANK
1
ΝΤΙΡΛΗΣ
***
6/1,6/3 6/1,6/0 6/0,6/2 3 1
2
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
1/6,3/6
***
6/3,5/7,9/11 6/2,6/2 1 2 3
3
ΚΤΕΝΑΣ
1/6,0/6 3/6,7/5,11/9
***
6/1,6/1 2 1 2
4
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
0/6,2/6 2/6,2/6 1/6,1/6
***
3 4

GROUP 8
1
2
3
4
W
L
RANK
1
ΣΑΒΒΑΚΗΣ
***
6/1,6/2 2/6,5/7 7/5,6/2 2 1 2
2
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
1/6,2/6
***
3/6,4/6 7/5,6/4 1 2 3
3
ΚΥΡΓΙΟΣ
6/2,7/5 6/3,6/4
***
6/2,6/3 3 1
4
ΚΟΝΤΟΣ
5/7,2/6 5/7,4/6 2/6,3/6
***
3 4

ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1
2
3
4
5
6
7
W
L
RANK
1
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ
*
0/6,1/6 1/6,1/6 1/6,0/6 4/6,0/6 4
2
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ
6/0,6/1
*
6/2,4/6,9/11 6/2,6/3 7/5,6/1 6/1,6/4 4 1 2
3
ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ
6/1,6/1 2/6,6/4,11/9
*
6/1,6/2 6/2,6/2 6/1,6/0 5 1
4
ΚΑΠΟΥΛΑ
6/1,6/0 2/6,3/6 1/6,2/6
*
6/7,2/6 3/6,6/2,10/7 2 3 4
5
ΦΡΑΝΤΖΑΛΗ
6/4,6/0 5/7,1/6 2/6,2/6 7/6,6/2
*
6/3,6/0 3 2 3
6
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ 1/6,4/6 1/6,0/6 6/3,2/6,7/10 3/6,0/6
*
4

ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΧΑΡΙΩΝ
1
2
3
4
5
6
7
W
L
RANK
1
ΚΑΖΑΔΕΛΗΣ
*
3/6,6/2,7/10 6/3,6/2 6/0,6/0 6/2,6/0 7/6,6/3 4 1
2
ΜΠΑΣΙΟΣ
6/3,2/6,10/7
*
6/7,6/4,10/4 6/0,6/2 6/2,6/1 6/0,6/4 6/2,6/4 6
3
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
3/6,2/6 7/6,4/6,4/10
*
6/0,6/3 6/2,6/7,10/2 6/1,6/2 7/6,6/3 4 2
4
ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΙΔΗΣ
0/6,0/6 0/6,2/6 0/6,3/6
*
3/6,4/6 2/6,3/6 2/6,6/7 6
5
ΤΕΣΤΕΤΖΟΓΛΟΥ
2/6,0/6 2/6,1/6 2/6,7/6,2/10 6/3,6/4
*
7/5,6/7,7/10 1 4
6
ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ
6/7,3/6 0/6,4/6 1/6,2/6 6/2,6/3
*
4/6,2/6 1 4
7
ΣΑΛΕΠΑΚΗΣ
2/6,4/6 6/7,3/6 6/2,7/6 5/7,7/6,10/7 6/4,6/2
*
3 2

ΟΜΙΛΟΙ ΔΙΠΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
1
2
3
4
W
L
RANK
1
ΣΑΛΕΠΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
***
0/6,0/6 0/6,0/6 2
2
ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ Σ.
ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ Π.
6/0,6/0
***
6/2,4/1ret. 3/6,3/6 2 1
3
ΚΙΟΣΟΓΛΟΥ
ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ
6/0,6/0 2/6,1/4ret.
***
4/6,1/6 1 2
4
ΒΡΕΛΛΑΣ
ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ 
6/3,6/3 6/4,6/1
***
2

5
6
7
8
W
L
RANK
5
ΓΕΡΟΥΣΗΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
***
6/1,6/2 6/4,4/6,10/8 6/4,5/7,11/13 2 1 1
6
ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ
ΜΩΡΑΙΤΗΣ
1/6,2/6
***
6/0,6/0 7/5,7/6 2 1 ret.
7
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ
4/6,6/4,8/10 0/6,0/6
***
1/6,1/6 3 3
8
ΤΕΡΣΗΣ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ
4/6,7/5,13/11 5/7,6/7 6/1,6/1
***
2 1 2

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ
ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΝΙΚΗΦΟΡΑ ΣΕΤ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΠΑΛΙΑΣ 
ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ TIE - BREAK ΤΩΝ 10 ΠΟΝΤΩΝ
ΣΤΑ ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΤΟ ΝΟ - AD
ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΜΠΑΛΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΟΥΣ
ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ROUND ROBIN & MAURANT
ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΟΙ ΚΆΘΕ ΟΜΙΛΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΣΕ 16άρι ΤΑΜΠΛΩ
ΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΟΚ ΑΟΥΤ
ΕΞΙΣΟΥ ΟΙ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΚΆΘΕ ΟΜΙΛΟΥ ΘΑ ΣΥΝΕΧΊΖΟΥΝ ΣΕ 16άρι ΤΑΜΠΛΩ 
ΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΟΚ ΑΟΥΤ
ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ ΟΜΙΛΩΝ:
1 - 8,  2 -7,  3 - 6,  4 - 5
ΑΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΡΙΩΝ
ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΩΝ
ΔΙΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΟΙ ΚΆΘΕ ΟΜΙΛΟΥ ΜΕ ΧΙΑΣΤΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
ΣΤΗΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: ΓΗΠΕΔΑ Α.Ο.Α.Α.Μ.
ΧΡΟΝΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:  30/10 - 21/12/17
ΚΑΛΗ `` FAIR PLAY ``ΕΠΙΤΥΧΙΑ